Agnieszka Jarzębowska

Później od last minute ... (czytaj więcej)

Fotorelacja

Wieczór poezji w Krakowie

Jakobe Mansztajn

List w butelce

X LECIE POETÓW PO GODZINACH

Jubileuszowy zjazd PPG ... (czytaj więcej)

Paweł Biliński

Przetrwać uda się nielicznym.

wtorek, 12 marca 2013

Wieczór poezji - Stacja Iława - 10.03.201310 marca 2013 roku w Iławie odbył się koncert poezji śpiewanej. Gospodarzem wieczoru była Stacja Iława.
Pomimo nagłej zmiany pogody, rosnącej warstwy śniegu i silnego wiatru, frekwencja była duża. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ wieczór poetycki był pierwszą tego typu imprezą w Stacji Iława i, jak się okazało, zainteresowanie było mocne.

Na scenie pierwszy wystąpił Mariusz Gołębiowski we własnym repertuarze, a także z utworami, między innymi, Starego Dobrego Małżeństwa i Tadeusza Nalepy.Po krótkiej przerwie, na scenie pojawiło się Studio Listopad. Pierwszy raz zespół zagrał w czteroosobowym składzie (Anna Mówińska [wokal], Daniel Baca [gitara], Cezary Lemanowicz [gitara], Michał Kołakowski [djembe]).

Publiczność żywo reagowała na utwory, a między utworami często dochodziło do dialogu. Najbardziej aktywni byli Daniel i Dominik (aka Demon).

Stacja Iława to przede wszystkim otwarci, przesympatyczni ludzie. Miejsce, w którym można spotkać się z muzyką, z człowiekiem. Miejsce, w którym nie trzeba nic udawać, a wieczory z poezją śpiewaną z pewnością na stałe zagoszczą w kalendarzu imprez SI.
_________________________________________________
materiał nadesłany
foto: Monika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wpisy ad personam będą usuwane