Agnieszka Jarzębowska

Później od last minute ... (czytaj więcej)

Fotorelacja

Wieczór poezji w Krakowie

Jakobe Mansztajn

List w butelce

X LECIE POETÓW PO GODZINACH

Jubileuszowy zjazd PPG ... (czytaj więcej)

Paweł Biliński

Przetrwać uda się nielicznym.

poniedziałek, 26 listopada 2012

Studio Listopad w PoznaniuTu wiersze zdobią ściany, a nuty fruwają w powietrzu
24 listopada 2012 roku odbył się koncert piosenki autorskiej duetu Studio Listopad. Miejscem spotkania był poznański salon artystyczny Poema Cafe, stworzony przez eteryczną Agatę Wawrzyniak oraz wspierająca ją mamę - Teresę Wawrzyniak.


Studio Listopad powstał jesienią 2009 roku. Pierwszy koncert odbył się 17 listopada 2009 roku w Cafe del Arte w Sopocie. Od tego czasu duet (Ania i Daniel) dawał koncerty i recitale  w Olsztynie, Ostródzie, Sopocie, Iławie, Mławie i Gdańsku. We wrześniu 2011 roku wydali własną płytę zatytułowaną: Drobne Cuda Zajmują Czas. Znajdują się tam autorskie utwory Daniela, a także wiersze poetów ( między innymi Bronka Kozieńskiego). Autorem oprawy muzycznej jest Daniel Baca. Płyta jest zapisem ich muzycznych dokonań.Już po pierwszych taktach… Ania i Daniel zaskarbili sobie życzliwość publiczności.
Wartość odbioru poszczególnych utworów, zapewniła niewątpliwie przedstawiana przez Daniela geneza ich powstania. Głos Ani, o naturalnym i dźwięcznym brzmieniu, szedł w parze z fascynującą interpretacją tekstów. Wywoływał  tym samym wielkie wzruszenie widowni .
Uzupełniają się idealnie. Daniel - jako akompaniator oraz prowadzący koncert. Ania - jako skromna, ale ze wspaniałym warsztatem wokalistka.
Polecam Studio Listopad i zapewniam, że nawet nie zauważycie jak upłynie wam czas koncertu, który dla mnie mógłby trwać i trwać i trwać…

Grażyna Paterczyk

 
________________________________________
fot. Monika BacaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wpisy ad personam będą usuwane